X
تبلیغات
ارزان موبایل


امروز:
پارکینگ وبلاگی متفاوت
آموزشی و تفریحی
سامانک بانک سامان خدمتی جدید اینجا محل تبلیغات شماست برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید کمک به کودکان سرطانی

زنان و تاثیر تعداد دفعات معاشقه بر آنان ؟!

زنان و تاثیر تعداد دفعات معاشقه بر آنان ؟!

همه از تاثیرات کاهش فعالیت جنسی بر روی مردان تا اندازه ای باخبرند ولی کمتر کسی از تاثیر آن بر بدن زن آگاهی دارد. بیاد داشته باشید که علاوه بر تعداد معاشقه، تغییرات هورمونی و عادت ماهانه نیز در میل جنسی زنان نقش دارد. در این جا به بررسی تفاوت های تاثیر کاهش فعالیت جنسی بر زنان و مردان می پردازیم.

عکس العمل بدن مرد و زن نسبت به کاهش فعالیت جنسی کاملا متفاوت است. زن هرچقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکل تر ارضاء می شود برعکس هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آنها به معاشقه بیشتر خواهد بود.

در یک مقاله دیگر که در کتاب love cycle ذکر شده، گفته شده است تعداد دفعات آمیزش روی تنظیم عادت ماهانه خانم ها نیز موثر است. در این مطالعه عادت ماهانه زنانی که بیشتر از دو بار در هفته آمیزش داشتند منظم تر از کسانی بود که فقط هفته ای یک بار نزدیکی می کردند و زنانی که بندرت معاشقه می کردند، عادت ماهانه خیلی نامنظمی داشتند.

علت این امر افزایش سطح هورمون استروژن در بدن زنان فعال از نظر جنسی می باشد. لازم به تذکر است که فقط معاشقه با جنس مخالف باعث این تغییرات هورمونی می شود و خودارضایی چنین تاثیری ندارد.

حتما شما می دانید که قابلیت باروری یک زن تا حد زیادی به منظم بودن عادت ماهانه او بستگی دارد؛ پس زنانی که فعالیت جنسی بیشتری دارند کمتر دچار مشکل ناباروری خواهند شد. از طرف دیگر معمولا هر چه عادت ماهانه نظم بیشتری داشته باشد، سلامت عمومی بدن زن نیز بهتر خواهد بود.

در این مطالعه نتیجه داشتن رابطه جنسی بیش از دو بار در هفته نسبت به تعداد کمتر عبارت بود از:
باروری بهتر، استخوان بندی محکمتر، سلامت قلب و عروق، افسردگی کمتر، کاهش خطر ابتلا به ناراحتی های پستان و رحم، کاهش ناراحتی های بعد از یائسگی


بازدیدکننده گرامی لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید متشکریم

خبر خوان
پایگاه اطلاع رسانی بسیج up dating...
روزنامه همشهری
هر روز یک نسخه از روزنامه همشهری را رایگان دریافت کنید هر روز یک نسخه از روزنامه همشهری را رایگان دریافت کنید
تبلیغات ثابت
سفارش آنلاین پاور پوینت سفارش آنلاین پاور پوینت سفارش آنلاین پاور پوینت سفارش آنلاین پاور پوینت
تصویر تصادفی
مدل آرایش
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
ساعت وبلاگ
نظرسنجی
با تشکر از شرکت شما در نظرسنجی،زمان نظرسنجی به پایان رسیده است.
معرفی سایت
سفارش آنلاین پاور پوینت